Ta strona używa plików cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
 
 
Pasjonaci dwóch kółek
 
 
 
 

Witamy na stronie klubu

ETERNALS BYDGOSZCZ

     Początek istnienia klubu to rok 2008 kiedy to grupa pasjonatów, których połączyła wspólna miłość do "dwóch kółek" podjęła decyzję o stworzeniu klubu z prawdziwego zdarzenia. W latach 2009- 2010 byliśmy klubem supportującym jeden z największych klubów MC w Europie. Okres ten pozwolił nam nawiązać wiele nowych kontaktów i znajomości, które funkcjonują po dziś dzień, ale także wyciągnąć wnioski, które zaowocowały wspólną decyzją o zmianie dotychczasowej formuły klubu.

     Dlatego bogatsi o doświadczenia z ostatnich kliku lat postanowiliśmy stworzyć klub suwerenny i niezależny, wolny od wszelkich nacisków i prób podporządkowania, kierujący się własnymi zasadami.

     I tak na wiosennym Kongresie Klubów Motocyklowych zostaliśmy zaakceptowani przez Radę Kongresu, a tym samym włączeni do wielkiej rodziny kongresowej.

     Mimo różnego rodzaju zawirowań wokół klubu trzon grupy pozostał w niezmienionym składzie od początku jej istnienia. Jesteśmy grupą przyjaciół, która stara się spędzać ze sobą jak najwięcej czasu, także prywatnie. Dzięki temu, każdy z nas może zawsze liczyć na pomoc, jeżeli tylko będzie mu potrzebna. Jesteśmy otwarci na nowe znajomości, zapraszamy do spotkań z nami.

06.10.2012 Decyzją Rady Kongresu Polskich Klubów Motocyklowych otrzymaliśmy prawo do noszenia pełnych barw klubowych.

     Pozdrawiamy wszystkich motocyklistów i miłośników motocykli. Do zobaczenia na trasie i na zlotach...

Projekt i wykonanie: MasterBit
 
 
 
 
 
© 2011 Wszelkie prawa do użytych materiałów i znaków na stronie
należą do Eternals Bydgoszcz